Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.
Telefonní spojení Mateřská škola Ronov nad Doubravou

Solná jeskyně 14.2., 21.2., 28.2.

Sluníčka – odjezd vlakem v 7:40hodin, odchod z MŠ v 7:20, sraz nejpozději v 7:15 hodin. Zpět odjezd vlakem v 10:11 hodin, příchod do MŠ cca v 10:30 hodin. Přesnídávka v solné jeskyni včetně pitného režimu, zajistí MŠ.

Berušky – odjezd vlakem v 9:37 hodin, odchod z MŠ v 9:15 hodin. Zpět odjezd vlakem v 12:11 hodin, příchod do MŠ cca v 12:30 hodin. Oběd ve 12:40, ochod dětí POO ve 13 hodin. Pitný režim v jeskyni zajistí učitelky.

Kytičky – Urbanová, Ivanov – dle zájmu ZZ, denní režim dle režimu třídy Sluníčka, oběd na třídě Kytičky. Děti případně na Sluníčka v 7:15 převede provoz. zaměstnanec., popř. zákonný zástupci přímo v 7:15 na šatnu třídy Sluníčka.

S sebou děti do kapsy u bundy: bílé nebo světlé ponožky, kapesníky.

Nedávejte dětem batůžky.

Na sobě budou děti již v MŠ od rána mít světlé oblečení – hlavně legíny, punčocháče. Děti v solné jeskyni nebudeme převlékat, zůstanou i po pobytu na cestě zpět v tom, v čem přijeli. Mohou se převléknout až po návratu v šatně, je nutné se ale s dětmi nebo učitelkami na převlečení domluvit.

Platba z TF, 1 vstup na dítě: 80,- Kč, cestovné dle dopravce.

Pokud se dítě nezúčastní, zákonný zástupce dostane včas informace, kde, na jaké třídě,  bude dítě plnit po dobu pobytů v solné jeskyni docházku.

MŠ_pouze_lyže_PCE

Vážení rodiče, podařilo se mi s organizací Kroužky východní Čechy

domluvit nabídku kroužků v naší MŠ. Kroužky povede slečna učitelka Adéla Nesládková.
V příloze naleznete leták a v textu níže návod, jak děti na kroužek  přihlásit. Kroužky doporučujeme pro děti od 4 let nebo pro děti, které navštěvují MŠ již druhým rokem. V případě otevření kroužku dle přihlášených dětí, vás budeme kontaktovat ohledně vyplnění zmocnění o předávání dětí slečně Nesládkové na kroužek. Děti na kroužek můžete samozřejmě vodit až na
15:00 hodinu, nemusí v MŠ spát.
Kroužky budou probíhat na třídě Sluníčka.
Nabídla pracovního místa učitelky, učitele MŠ Ronov nad Doubravou

Popis pracovní nabídky

* vytvářet podnětné, tvůrčí a láskyplné prostředí
* příprava vzdělávacích plánů, agenda učitele/ky v MŠ